TADİLAT TAMİRAT İŞLERİ NASIL YAPILIR?

 

Hepimiz bazı ufak tefek işleri kendimiz yapmak isteriz veya evimize gelen ustanın bu işi nasıl yaptığını merak ederiz. İşi yapamasak bile, kandırılmak ya da yapılacak iş için fazla ücret taleplerine bir açıklama getirebilmek için, işlerin nasıl yapıldığını, hangi malzemelerin kullanıldığını ve malzeme fiyatlarını az çok bilmemizde fayda var.  İşte bu konuda sizlere fikirler veren yeni bir platform daha var. Hem de birçok alanda anlatımlı ve videolu paylaşımları ile merak ettiğiniz sorulara cevap bulabiliyorsunuz. Cevabını bulamadığınız soruları da sorarak öğrenebiliyorsunuz.

 

Peki evdeustavar.com neleri içeriyor?

 

Şöyle bir göz atalım. Ana konu başlıkları Tamirat&Tadilat, Bahçe&Salon Bitkileri, Doğal Ahşap, Cam İşleri, Akvaryum Dünyası, Basit Hesaplamalar, Ziyaretçi Deneyimleri olarak ayrılmaktadır. Site yöneticisi kendi tecrübeleri ve ilgi alanlarını baz alarak birçok alt başlıkta detaylı bilgiler veriyor. Hepsini bizzat denemiş, evinde uygulamış, tecrübe etmiş. Tek amacı bilgi vermek. Her şeyden önemlisi nasıl yapılacağını sizlere tarif ediyor. Bu anlatımları videolarla da destekliyor.

 

Dilerseniz ziyaretçi deneyimleri bölümünde kendi bilgi ve tecrübelerinizi de paylaşmanıza izin veriyor. Böylece sitenin ana amacı karşılıklı fikirlerin paylaşılması ile konu hakkında en doğru bilgiye ulaşmak oluyor.

 

Gelin sizde evdeustavar.com sitesini ziyaret edin ve “Bu iş Nasıl Yapılır?” diye merak ettiğiniz birçok alanda direk tecrübeye dayanan anlatımlardan faydalanın, fikirlerinizi paylaşın ve sorularınıza yanıt bulun. 

 

Ayrıca, bir diğer makalemiz "Ev Boyamanın Püf Noktaları"nı okuyarak faydalı bilgilere sahip olabilirisiniz.