İstanbul / Beykoz
Truly Nolen
0(530) 978 98 57
0(216) 425 64 00
trulynolen.tr20@gmail.com

Puanı 0/5
Henüz oylanmadı

326 gösterim

3 yıldır üye

Sanitem Çevre Sağlığı Tem ve İlaçlama Hiz. Aş.

Adres: Çubuklu Mah. Hidivkasrı yolu cad. Saray sok no:11 Kavacık

Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaletinde 1938 yılında faaliyetlerine başlayan TRULY NOLEN, ABD’de Zararlılarla Mücadele ve Çevre Sağlığı  (Pest Prevention)  sektörünün öncüsü ve lideri konumundadır. 

Günümüzde Amerika, Avrupa, ve Asya kıtalarında, 68 ülkede TRULY NOLEN INTERNATIONAL olarak faaliyet gösteren şirket, 2000 yılı Mart ayı başından itibaren Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır.

TRULY NOLEN, uluslararası konumlarda, özellikle endüstriyel tesisler, gıda üretim ve işleme tesisleri,  oteller, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları alanında uzmanlaşmış, bunların ortam dezenfektesi, çevre zararlıları konusunda olası ve var olan sorunlarının ortadan kaldırılmasında büyük deneyim sahibi olmuş ve kendine özgü bilgi birikimi ve teknolojiler geliştirmiştir. Günümüzde bünyesinde AR-GE departmanı bulunan, kullanılan ilaçları her ortamda test eden ve kimyasallar geliştiren tek PEST Kontrol firması TRULY NOLEN’dır.

Şirketimiz, kendisini bir haşereyle mücadele şirketi olarak tanımlamamaktadır. Şirketimiz Dezenfekte, Zararlıları Engelleme, Kontrol Etme ve Çevre Sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup, verdiği hizmetlerinin kalitesi, sürekliliği, etkin servisi ile tanınmaktadır.

TRULY NOLEN müşteri odaklı tutum ve anlayışı benimsemekte, kullandığı farklı teknolojileri ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan, en az oranda kullanılan kokusuz ilaçları ile müşterilerinin tüm sorunları ortadan kaldırmaya ve garantili hizmet vermeye yönelik çalışmaktadır.

Hizmetlerimizi sizlerin çalışma saatleri içerisinde, asla çalışmalarınızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Anlaşmalarımız periyodik hizmet dönemlerini içermesine rağmen, TRULY NOLEN INTERNATIONAL, müşterilerinin sorunu tamamen ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermeyi ve olası problemleri karşısında müşterilerine ücretsiz servis verme yolunu benimsemektedir.

TRULY NOLEN felsefesinde koşulsuz müşteri mutluluğu ve tatmini yer almaktadır. Bu amaca yönelik olarak müşteri şikayetleri çalışmalarımızda daima “ilk öncelik”  oluşturmaktadır.

TRULY NOLEN INTERNATIONAL TÜRKİYE, SANİTEM Çevre Sağlığı, Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri A.Ş.  olarak hizmet vermektedir. Şirketin Merkezi İstanbul olup, öncelikle tüm Türkiye’de, daha sonra Kıbrıs ve Türkiye Devletlerde kendi organizasyonu ile hizmet vermektedir.

“Çevre ve İnsan Dostu”  yaklaşımı ile her türlü alanda dezenfekte, zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz,  sizlere de daha kaliteli, standart ve güvenceli hizmet verme arzusunu taşımaktadır.

 

Hizmet Lokasyonları

Adana: Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık
Ankara: Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar
İzmir: Aliağa, Balçova, Bayındır, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bayraklı, Karabağlar, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire
İstanbul: Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Şile, Sultanbeyli

Referanslar

Tanımlı referans bulunamadı.
Hizmet veren için yorum yapılmadı.
Hizmet profiline soru sorabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.

Hizmet profili için soru sorulmadı.
Tanımlı sertifika bulunamadı.