İzmir / Çiğli
evviz cam balkon
0(549) 683 20 72
birolgol@hotmail.com

Puanı 0/5
Henüz oylanmadı

792 gösterim

4 yıldır üye

evviz cam balkon

Adres: 10015 sokak no: 17 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇİĞLİ İZMİR

EVİZ GROUP kuruluşundan bu yana geçen kısa süre içerisinde, temel vizyonu olarak belirlediği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını tüm türkiye ’ yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir. EVVİZ CAM BALKON Markası ile cam balkon sistemleri ve aksesuarları üretmekte, uzman kadrosu ve yüksek teknoloji imkanları ile kaliteyi sürekli arttırmaktadır. En son teknolojileri yakından takip etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına sürekli yenileyerek cevap vermektedir.
Vizyonumuz; asrımızda hızla artan teknolojik ilerlemelerin alanımızdaki yansımalarını müşterilerimize aktararak sürekli olarak kalitemizi artırmaktayız. Kuruluşumuz insan sağlığına, sektörümüzün içerisinde bulunduğu değişim sürecine, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, katkıda bulunmayı ve lider bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Bu hedefler ışığında ;
*Hizmette yüksek kalite, ekonomik fiyat, dürüstlük ilkesi ile istikrar sağlamak ,
*Kuruluşumuz faaliyet alanında bulunan ürünler ile ilgili yenilikleri ve teknolojileri uluslar arası standartlar kapsamında öncelikli olarak ülkemize getirmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.
*Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz ürünlerin, ülkemiz ekonomisine, çevreye, insan ve hayvan sağlığına katkı sağlayan , ürünler olması için sosyal sorumluluk bilinci ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Hizmet Lokasyonları

İzmir: Aliağa, Balçova, Bayındır, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bayraklı, Karabağlar, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire

Referanslar

Tanımlı referans bulunamadı.
Hizmet veren için yorum yapılmadı.
Hizmet profiline soru sorabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.

Hizmet profili için soru sorulmadı.
Tanımlı sertifika bulunamadı.